درباره ما

اسپنج: فروشگاه تخصصی اینترنتی
شرکت رها گستر رستاک (سهامی خاص) به شماره ثبت ۵۱۱۸۳۴ مالک سایت و فروشگاه تخصصی اینترنتی اسپنج توسط سهامداران شرکت با بیش از بیست و پنج سال سابقه درخشان در زمینه های مختلف صنعتی، تجاری، پزشکی، مهندسی، طراحی و … در کشور ایران و آلمان به منظور برآورده نمودن تمامی نیازهای مشتریان محترم در صنعت و ساختمان، از طریق سایت و بصورت آنلاین تاسیس گردید.

 

اسپنج مرجع تخصصی فروش اینترنتی کالا، تجهیزات، مواد اولیه و خدمات ساختمانی و صنعتی در ایران می باشد. گروه‏‏‌های مختلف مرتبط با ساختمان و صنعت مانند مصالح پایه و مواد اولیه، تزئینات و دکوراسیون، تاسیسات، تجهیزات و ماشین آلات، خدمات مهندسی و تعمیرات و نگهداری با تنوعی بی‌نظیر در فروشگاه تخصصی اینترنتی اسپنج عرضه می‏‏‏‌شوند.

 

اسپنج در نظر دارد با در اختیار داشتن سهم عمده‏‌ای از بازار عرضه اینترنتی کالا، تجهیزات و خدمات مورد استفاده در صنعت و ساختمان را با تنوعی بسیار بالا از برندهای معتبر داخلی و خارجی و  با منظور نمودن حفظ جایگاه بی‏‏‏‌طرفانه برای مشتریان فراهم نماید.

 

مشتریان ارزشمند اسپنج می‏‏‌توانند محصولات یا خدمات مورد نظر خود را با حق انتخاب بسیار بالا و اخد اطلاعات کامل برای انتخاب اصولی و هوشمندانه، وب سایت اسپنج را بررسی کنند و با اطمینان کامل، کالای خود را انتخاب و با قیمت رقابتی خرید و در کوتاهترین زمان ممکن دریافت فرمایند.

 

از مهمترین اولویت‌های اسپنج، تولید و ارائه محتوای فنی مورد نیاز مشتریان با بالاترین کیفیت، برای انتخاب دقیق و هوشمندانه در فرایند پیش از خرید آنهاست. بسیار حائز اهمیت است که مشتریان ارزشمند اسپنج، کالاهای تخصصی مورد نیاز خود را به طور صحیح و با دقت بالا و سهولت کامل انتخاب کنند. اسپنج از تمامی توان خود برای افزایش کیفیت خرید مشتریان استفاده میکند و جزو ماموریت و وظیفه خود میداند تا در طول کل فرآیند خرید شامل فرآیند بررسی فنی و تخصصی پیش از خرید، فرآیند حین خرید و فرآیند پس از خرید، بیشترین ارزش را برای مشتریان فراهم نماید.

 

اسپنج با طیف بسیار وسیعی از معتبرترین برندهای داخلی و خارجی در دسته بندی های متنوع و با تعامل نزدیک با تامین کنندگان اصلی کالا ها شامل: تولید کنندگان، وارد‏کنندگان و یا توزیع‏ کنندگان اصلی این کالاها و همچنین ارایه دهندگان خدمات فنی و تخصصی در ایران، تلاش می‏‌کند تا تمامی نیازهای مشتریان ارزشمند اسپنج را در صنعت و ساختمان به سهولت فراهم نماید.

اولویت اصلی اسپنج ارایه محصولات و خدمات با بالاترین کیفیت و قیمت های رقابتی با بکارگیری حداکثر توان و با تکیه بر قابلیتهای مدیریتی در تعاملات خود با تامین کنندگان کالا و خدمات میباشد.

 

اسپنج همواره تخفیف‏‌های قابل ملاحظه ای در قالب طرح‌های تشویقی خرید به منظور ارج نهادن به مشتریان وفادار خود در نظر می‏‏‌گیرد.  استفاده از وب‏سایت اسپنج با کیفیت و سهولتی مثال زدنی و همچنین ارایه خدماتی شایسته، همواره از مهم‏‌ترین موضوعات و با اولویت‌ بالا در اسپنج بوده است.

تمامی منابع انسانی و متخصصان اسپنج نهایت تلاش خود را به عمل می‌آورند تا با‏کیفیت‏‌ترین و به‏‌ روز‏ترین سرویس‏‌های مبتنی بر وب را به همراه تسهیل تمامی فرآیندهای بررسی، انتخاب و خرید کالا و خدمات در وب سایت، به مشتریان ارزشمند خود تقدیم نمایند.

 

مرکز امور مشتریان اسپنج به منظور ارایه بهتر خدمات به مشتریان و ارتباط مستقیم جهت خدمات پس از فروش در شهر تهران تاسیس شده است و مشتریان می‏‌توانند در صورت تمایل برای استفاده از خدمات پس از فروش مانند ارجاع به منظور تعویض کالا، تعمیر و یا باز‏ پس ‏دهی سفارش‏ به این مرکز مراجعه کنند.

 

لازم به توضیح است که کلیه خدمات در سراسر کشور تنها در این مرکز مستقر در واحد مرکزی در تهران ارایه میشود و اسپنج در هیچ مکان دیگری از کشور، نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش ندارد.

 

برای اطمینان خاطر مشتریان گرامی، اسپنج نماد اعتماد الکترونیکی را از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین لوگوی ساماندهی را از وزارت ارشاد اخذ نمود.