طراحی ویلا مدرن Kozhikode, India

طراحی ویلا مدرن Kozhikode, India

طراحی ویلا مدرن Kozhikode, India ( توجه : این متن توسط مترجم گوگل ترجمه شده است )

طراحی ویلا مدرن Kozhikode, India ،این چیزی نیست که شما در آن زمینه ها نگاه کنید ، این چیزی است که شما می بینید – Thoreau. وقتی معماری تلاش می کند تا دو نیروی پارادوکسیک را ادغام کند ، معنی استعاری برای آنچه که به دست آمده است ، بوجود می آید . مفهوم “سبک” به طور کلی مربوط به اشیاء یا مواد فیزیکی وزن است . در قلمرو طراحی ، می تواند موضع سورئالیستی را در هنگام تغییر جهت جرم بصری درک شده و محدوده مورد استفاده قرار دهد . از طریق دستکاری اشکال ، بازی مواد و کنترل نور و سایه ، این مفهوم به یک تجربه حسی تبدیل می شود .

طراحی ویلا مدرن Kozhikode, India
طراحی ویلا مدرن Kozhikode, India

در شهر ساحلی Kozhikode در کرالا واقع شده است ، این پروژه یک پاکت معماری است که به شمال جهت حفظ حریم خصوصی در نمای ورودی داده شده است . سپس خانه در محیطی متمرکز به طور کامل درون محفظه قرار می گیرد و فضای اجتماعی و همزیستی را در طبقه ی پایین و فضای خصوصی در طبقه ی بالاتر جدا می کند .

طراحی ویلا مدرن Kozhikode, India
طراحی ویلا مدرن Kozhikode, India

اسلبهای بتنی گسترده ای وجود دارند که با یکدیگر فضایی را در خود فرو می ریزند و یکدیگر را درهم می زنند در حالی که شیشه – یک عنصر غالب در این پروژه – کمک می کند تا فضاهای داخلی را از بین ببرد ، بدون اینکه آنها را از شاخه های سرسبز در مناطق خارجی جدا سازد . کیفیت خیرخواهی چوب در سطح سقف استفاده می شود و اطمینان حاصل می کند که دمای محیط در داخل خانه راحت است و به ایجاد ارتباط طبیعی با طبیعت اطراف و سبز کمک می کند .

طراحی ویلا مدرن Kozhikode, India

شهرهایی که در آن زندگی می کنیم ، به طور فزاینده ای در حال گسترش هستند . اکثریت متقاضیان مشتری به طور قطعی اعلام می کنند که آنها می خواهند خانه ها به طور غیرمستقیم مورد استفاده قرار گیرند . دلیل اصلی آن این است که در میان دیگر توابع آن باید خدمت کند ، خانه است که در آن یک سر به عقب برای استراحت و جوان سازی .

طراحی ویلا مدرن Kozhikode, India

این درک ما باعث می شود تا با استفاده از ارتفاع های دوگانه ، آرامش کامل در سالن درونی ایجاد شود و فضاهای داخلی به طور کامل توسط دهانه ها روشن شود . در داخل سقف بلند و پنجره های بزرگ قاب ، می توان از منظره ی بدون مانع به طبقه ی پایین و طبقه ی اول ارائه داد . توزیع منطقه بندی فضای مشترک خانوادگی و منطقه زندگی در داخل مجاور مجاور یکی از بخش های اساسی پروژه – حیاط داخلی است . احساس غم و اندوه زمانی ایجاد می شود که حیاط به طور غیر منتظره فراتر از دیوار نما که به سالن اصلی زندگی می آید ظاهر می شود .

نقش مشتری در تسهیل این پروژه بی اندازه است – یک زن و شوهر جوان تحصیل کرده با کنجکاوی و علاقه به معماری به طور کلی و دیدگاه ما . بدون همکاری، این پروژه امکان پذیر نخواهد بود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *