طراحی ویلا مدرن Spain

طراحی ویلا مدرن Spain

طراحی ویلا مدرن Spain ( توجه : این متن توسط مترجم گوگل ترجمه شده است )

طراحی ویلا مدرن Spain  ، طراحی ویلا مدرن Spain ، Alella شهرداری است که بین دریای مدیترانه و محدوده کوه ساحلی واقع شده است: در یک فاصله نسبتا کوتاه، ارغوانی این منطقه از سطح دریا به ارتفاع ۴۰۰ متر افزایش می یابد. با توجه به این وضعیت، مناطق شیب دار از لحاظ تاریخی بر روی تراس هایی که با سقف های سنگی تثبیت شده اند، مورد کشت قرار می گیرند. قلمرو خارج از هسته شهری با استفاده از مزارع بزرگ، که در هر یک از آنها ساخته شد، خانه های بزرگ با معماری، چشم انداز، منافع اجتماعی و میراثی ساخته شده است. کسانی که به هر یک از مناطق که اشغال کرده اند نام می برند. پس از آن، در طول قرن بیستم، فشار جمعیتی و تغییر در اقتصاد منجر به ظهور چندین شهرنشینی شد که به معنی تکه تکه کردن این قلمرو بود.

طراحی ویلا مدرن Spain
طراحی ویلا مدرن Spain

مقدار مسکن در محدوده ای قرار دارد که بین یک ناحیه تقسیم شده و یکپارچه با ساختمان های اخیر ساخته شده و دیگری محوطه ای است که توسط املاک تاریخی از موارد فوق شرح داده شده است. به طوری که بین چشم انداز قبل از قرن بیست و یک قرن حاضر، تغییر می کند. در حالت ابتدایی خود، این مجموعه ترکیبی از منظر تاریخی بیشتر نسبت به تکه تکه شدن دارد. به صورت افقی با استفاده از سه دیواره حباب طولی – جهت شمال / جنوب – از هر متر ارتفاع هر کدام، که زمین را در سه تراس تشکیل می دهد. همچنین دارای یک کلیسای قدیمی سنگ خشک و یک مجموعه از پوشش گیاهی و درختان خودشان است که علاقه مند به حفظ آن هستند.

طراحی ویلا مدرن Spain

نگهداری شخصیت اصلی محل، اصلی ترین پروژه است. برای حفظ روح و مورفولوژی، برای حفظ هر یک از آن چیزهایی که آن را منحصر به فرد و مشخص است: تراس، دیوارهای حائل، عناصر مختلف از گیاهان قبل از موجود و کلیسای سنگ خشک. این عناصر محدود و مشخص شده اند که در کارخانه حفظ می شوند و زمانی که آنها محدود شده اند، پیاده سازی محترمانه مسکن به طور مستقیم بر زمین های موجود ایجاد شده است، به طوری که خانه همسو می شود و با این عناصر مکانی و عملکردی همگرا می شود. این گروه به دنبال یک کل، بی انتها و ناهمگن است، که بخشی از مکان و چشم انداز است. به همین ترتیب، پیشنهاد شده است که فضاهای غیرقابل انعطاف پذیری و بازسازی و احیای محوطه سازی مجدد را تصویب نمایند.

طراحی ویلا مدرن Spain

برنامه مسکن شامل یک اتاق نشیمن، اتاق غذاخوری، آشپزخانه، اتاق، استودیو، حمام، سینما، حیاط، پارکینگ برای وسایل نقلیه و فضاهای ذخیره سازی، خدمات و امکانات می باشد. با سطح ساخته شده از ۸۶۹m2، و از این رو، اندازه معمول تر از خانه های قدیم قدیمی موجود در شهرداری Alella از خانه های ساخته شده در نیم قرن گذشته است. با توجه به ابعاد برنامه، یک استراتژی پیاده سازی و یکپارچه سازی چشم انداز ترکیبی شامل دو مفهوم: هماهنگ سازی و یادبود سازی است. هماهنگی در نظر گرفتن استفاده از همان سنگ در منطقه که با آن کلیسا ساخته شده است به پایان برساند دیواره های نگهداری قبلی، گیاه جدید مدیترانه ای مدیترانه ای را با همان موجود است و چوب و سنگ را همراه با عناصر آب قرار دهید. و یادآور ساختن یک ساختار یکپارچه از بتن مسلح، به طور صحیح توسط ستون های فولادی و ملات آهکی که با اراده همراه است، مجسمه سازی مدیترانه ای است که از یک میدان طبیعی که ریشه های تاریخی آن را حفظ می کند، پشتیبانی می کند.

طراحی ویلا مدرن Spain

هنگام تجزیه و تحلیل برنامه و اندازه مسکن مورد نیاز، volumetry از طریق دو طبقه در هر یک از تراس های پیشین اجرا می شود، تمرکز حجم های بزرگتر در دو تراس پایین تر، به طوری که تراس بیشتر در معرض بصری دارای volumetry کوچکتر است. این خانه در چهار سطح متفاوت قرار دارد: ۱۸۱، ۱۸۴، ۱۸۷ و ۱۹۰٫ طبقه ۱۸۱ شامل پارکینگ، فضای سالن بدنسازی و مناطق ذخیره سازی است. سطح کف ۱۸۴ حاوی منطقه روز است. سطح کف ۱۸۷ شامل منطقه شبانه است و طبقه ۱۹۰ شامل یک مطالعه است که با تراس سبز متصل می شود. هر یک از اتاق ها بر تصاویر مختلفی که چشم انداز ارائه می دهد، تمرکز می کند: دریا، دره، زمین های زیتون و حوض کوچک کوچک همسایه. همانطور که برای سقف های سنگی پیش از آن، یک بار با سنگ های خشک از منطقه بازسازی شده و پوشیده شده، آنها از طریق خانه عبور می کند که با فضاهای مربوطه مرتبط می شود. پوششها با درجات مختلفی از منظر به چشم می خورند، با هدف بصری جمع آوری منظره، وانمود می کنند که بخشی از آن است و همچنین تظاهر می کند که از دید پرنده حضور خانه درک نمی شود، بلکه یک زمین کاملا طبیعی است.

طراحی ویلا مدرن Spain
طراحی ویلا مدرن Spain

ساختار مسکن خود را فراهم می کند راه حل های معماری خورشیدی غیر فعال، از طریق حیاط از ابعاد مختلف و برجلس از پرتوهای چوبی در نمای جنوبی. آب باران از پوششهای منظره جمع آوری شده در رسوبات دفن شده و برای آبیاری از منطقه غیر باغبانی استفاده می شود. علاوه بر این، خانه یک سیستم تهویه مطبوع را با استفاده از تکنولوژی آئرومتری و تهویه دوگانه جریان می دهد که، همراه با عایق های حرارتی طبیعی پوشش ها، نصب اتوماسیون اتوماتیک، سیستم ساخت خود و مطالعه کاملی از ترکیب پوسته های مختلف ساختمان؛ آنها این خانه را برای صدور گواهینامه انرژی A به دست آورده اند.

طراحی ویلا مدرن Spain

تجهیزات خانه با استفاده از مبلمان مجتمع که فضاهای موجود در آن بخشی را بهبود می بخشد حل می شود. با توجه به ماتریس نهایی، پیشنهاد می شود که این یک خانه ی دوست داشتنی، دوستانه و متصل با خارج را ایجاد می کند. ساخته شده با دهانه و پیاده رو با بافت سنگی است که از طریق خانه از خارج به داخل و از داخل به داخل خارج می شود و از رنگ های خنثی و چوب گرم برای بقیه مواد استفاده می شود.

طراحی ویلا مدرن Spain

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *