مزیت های هوشمند سازی خانه

خانه هوشمند

در این مقاله به بررسی مزایای هوشمند سازی خانه  نسبت به یک خانه معمولی می پردازیم. هوشمند سازی خانه  امروزه به عنوان یکی از بخش های مهم سیستم کلی مدیریت ساختمان BMS  محسوب می شود که بر زمینه های بهینه سازی و صرفه جویی در مصرف انرژی، ایجاد آرامش و امنیت و ایجاد بستری برای آسایش و سهولت درکنترل از اهداف اصلی آن است.

مجموع اقداماتی که در جهت  آرامش و امنیت کاربران و از مزایای هوشمند سازی خانه  محسوب می شود به شرح زیر میباشد:

تنظیمات  به دلخواه شما:
این شما هستید که تصمیم میگیرید چه چیزی‌ را تحت نظر داشته باشید ، به چه صورت اطلاعات را دریافت کنید و و این اطلاعات و هشدارها به چه کسی داده شود.

گزارش رویدادها:
فعالیت های انجام شده به صورت ریز بینانه و گزارش های آنلاین هوشمند سازی خانه  شما را در حفظ سلامت عزیزان و نزدیکان کمک میکند.

هشدارهایی که به منظور آرامش و امنیت صورت میگیرد:

-افزایش ایمنی ساختمان با سیستم های اعلام و اطفای حریق

– قطع اتوماتیک آب و برق و گاز به منظور کاهش خطرات در زمان وقوع زلزله

-افزایش امنیت ساختمان با سیستم های کنترل پیشرفت

-در هنگام وقوع حوادثی مانند آتش سوزی ،نشتی گاز،و یا پایین آمدن دمای محیط… و همچنین برای پیشگیری از خسارات وآسیب دیدگی بیشتر بر روی تلفن همراهتان اخطاری را دریافت میکنید.

پخش زندهٔ تصویر:
شما میتوانید از تصویرهایی که به صورت زنده برای شما ارسال میشود برای بررسی سلامت عزیزانتان استفاده کنید وهچنین شما میتوانید خانه هوشمند خود را بر روی حالت خودکار قرار دهید که فیلم و عکس ها به صورت خودکار برای شما ارسال شود و در صورت رخ دادن حوادث ناخواسته از آنها مطلع شوید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *